به نام الله، ما باید بدونیم که موجودی ارتعاشی هستیم، در طول روز میلیون ها ارتعاش میفرستیم و باید سعی کنیم که اون هارو مدیریت کنیم، یه نکته بسیار مهم ما بیشتر از اون که جسم باشیم روحیم پس باید سعی کنیم با بعد روحانیمون به اهدافمون برسیم ولی ما میخوایم با جسممون برسیم که به نتیجه هم نمیرسیم و زود نا امید میشیم. برای همین انتظاراتمون از خودمون کمه. برای این مسئله میتونید بخش باور ها رو بخونید.

ارتعاش به هر توجهی گفته میشه که به جهان هستی داریم، به قولی به هرچیزی که بیشتر توجه کنیم به اون چیز بیشتر ارتعاش میفرستیم. حالا با این دونسته ها ذهن آدم خیلی کنجکاو میشه که بصورت خود آگاه به چیزهایی که دوست داره توجه کنه که اون هارو بهتر و زودتر بدست بیاره.

ما برای رسیدن به هدفی چندتا مدار داریم مثل شکل زیر :

 

ABCD

 

من تو نقطه A هستم و میخوام به نقطه D که هدفمه برسم، تو این بین ۲ تا مدار دیگه هم هست (B و C) که باید حتما اونهارو پشت سر بذارم تا به D برسم.

پس یه ضرب نمیشه همه مدار هارو پشت سر گذاشت.

نکته مهم هم اینه که قرار نیست کار فیزیکی انجام بشه حرکت بین این مدارها کاملا بصورت ذهنیه :

  1. توجه میکنی

  2. ارتعاش مثبت میدی

  3. هدفت بصورت اتفاق در زندگیت می افته

  4. و بعد انتخابش میکنی یا ردش میکنی.

شماره ۴ همون کار فیزیکی هست و مراحل ۱ تا ۳ کاملا ذهنیه.

پس ما باید برای رسیدن به خواستمون بهش ارتعاش مثبت نشون بدیم تا بهش نزدیک بشیم، مثلا من یه ماشین آخرین مدل میخوام :

یکی رو میبینم که یه ماشین خیلی خوب سوار شده میگم اینو ببین 😐 حتما باباش براش خریده، باباش دزد بوده و …

در حالی که اینطوری که ما فکر میکنیم نیست ما با این فکر خودمون رو بیشتر از خواستمون دور میکنیم، باید به این توجه داشته باشیم که همه پولدار ها آدم های بدی نیستن و سعی کنیم همیشه ارتعاش مثبت داشته باشیم تا به اهدافمون نزدیک تر بشیم.

یک نکته مهم هم اینه که برای رسیدن به اهداف نیاز نیست کار سخت تری از بقیه انجام بدیم ، یا پول بیشتری خرج کنیم، فقط باید کار متفاوت تری انجام بدیم.

الهم عجل لولیک الفرج